Han gefeliciteerd!

Zaterdag 2 juni 2012 heeft onze wijkbewoner Han Horstink een groen lintje ontvangen voor zijn enorme inzet voor het milieu. Hij werd door de jury zelfs geroemd om zijn hele oeuvre; werk en privé! In zijn speech gaf Han aan dat hij de toekomst helaas niet zo rooskleurig voor zich zag, maar dat het lintje hem wel nieuwe energie gaf om door te gaan. That’s the spirit Han! Ga door en blijf positief!

Een uitgebreid verslag is te vinden op deze link.

Het groene lintje is een initiatief van Groen Links Culemborg bedoeld voor personen, organisaties en bedrijven die zich inzetten voor groen en/of het milieu. Eerdere winnaars waren o.a. onze stadsboerin Boudien Philips en Thermo Bello. Dit jaar waren ook de wijkbewoners Sandra van Kampen (Urgenda) en Sjoerd Lubbers (u weet wel; de ‘boomgaardkok’) en Terra Bella genomineerd.    

Reactie schrijven

Berichten: 0

ACTIVITEITENKALENDER

 

Wijkwerkdagen

- zaterdag 20 januari 2018: Wintersnoei

- zaterdag 7 april 2018: Voorjaarsfris

- zaterdag 23 juni 2018: Zomers hooien

- zaterdag en zondag 22-23 september 2018: Appelpluk en appelfeest

 

Snoeien in de boomgaard

zaterdagochtenden 10:00-12:30

- vanaf 28 oktober 2017 om de 2 weken (zie agenda)

NIEUWSBERICHTEN

Samen aan de slag in de wijk (zaterdagmiddag 20 jan)
>> meer lezen

Libellen gespot
>> meer lezen

Foto's van een zalig, zonnig appelfeest
>> meer lezen

Appelfeest en -pluk zondagmiddag 24 september (en ook zaterdagmiddag plukken)
>> meer lezen

Zomers hooien - wijkwerkdag zaterdag 24 juni
>> meer lezen

TWEETS