Han gefeliciteerd!

Zaterdag 2 juni 2012 heeft onze wijkbewoner Han Horstink een groen lintje ontvangen voor zijn enorme inzet voor het milieu. Hij werd door de jury zelfs geroemd om zijn hele oeuvre; werk en privé! In zijn speech gaf Han aan dat hij de toekomst helaas niet zo rooskleurig voor zich zag, maar dat het lintje hem wel nieuwe energie gaf om door te gaan. That’s the spirit Han! Ga door en blijf positief!

Een uitgebreid verslag is te vinden op deze link.

Het groene lintje is een initiatief van Groen Links Culemborg bedoeld voor personen, organisaties en bedrijven die zich inzetten voor groen en/of het milieu. Eerdere winnaars waren o.a. onze stadsboerin Boudien Philips en Thermo Bello. Dit jaar waren ook de wijkbewoners Sandra van Kampen (Urgenda) en Sjoerd Lubbers (u weet wel; de ‘boomgaardkok’) en Terra Bella genomineerd.    

Reactie schrijven

Commentaren: 0

ACTIVITEITENKALENDER

 

Wijkwerkdagen

- zaterdag 20 januari 2018: Wintersnoei

- zaterdag 24 maart 2018: Voorjaarsfris

- zaterdag 23 juni 2018: Zomers hooien

- zaterdag en zondag 22-23 september 2018: Appelpluk en appelfeest

 

Snoeien in de boomgaard

zaterdagochtenden 10:00-12:30

- 3 maart gaat NIET door i.v.m. vorst

- 17 maart op Caetshage

- 24 maart bomen planten

- 31 maart snoeien met soep

(zie agenda)

NIEUWSBERICHTEN

Snoeiploeg en Jan Zuidhoff in het zonnetje gezet
>> meer lezen

Wat een festijn - de aanplant van het wijkpark in foto's
>> meer lezen

De ooievaars zijn weer gearriveerd en live in beeld
>> meer lezen

De hele dag plezier op de Wijkwerkdag Voorjaarsfris op 24 maart
>> meer lezen

Het wijkpark vordert
>> meer lezen

TWEETS