Han gefeliciteerd!

Zaterdag 2 juni 2012 heeft onze wijkbewoner Han Horstink een groen lintje ontvangen voor zijn enorme inzet voor het milieu. Hij werd door de jury zelfs geroemd om zijn hele oeuvre; werk en privé! In zijn speech gaf Han aan dat hij de toekomst helaas niet zo rooskleurig voor zich zag, maar dat het lintje hem wel nieuwe energie gaf om door te gaan. That’s the spirit Han! Ga door en blijf positief!

Een uitgebreid verslag is te vinden op deze link.

Het groene lintje is een initiatief van Groen Links Culemborg bedoeld voor personen, organisaties en bedrijven die zich inzetten voor groen en/of het milieu. Eerdere winnaars waren o.a. onze stadsboerin Boudien Philips en Thermo Bello. Dit jaar waren ook de wijkbewoners Sandra van Kampen (Urgenda) en Sjoerd Lubbers (u weet wel; de ‘boomgaardkok’) en Terra Bella genomineerd.    

Reactie schrijven

Commentaren: 0

ACTIVITEITENKALENDER

 

Wijkwerkdagen 2018

- zaterdag 20 januari 2018: Wintersnoei

- zaterdag 24 maart 2018: Voorjaarsfris

- zaterdag 23 juni 2018: Zomers hooien

- zaterdag en zondag 22-23 september 2018: Appelpluk en appelfeest

 

Snoeicursus hoogstamfruit

- 7 november 2018 20:00-22:00

meer info op deze blogpost

aanmelden: info@stichtingterrabella.nl

 

Snoeien in de boomgaard

zaterdagochtenden 10:00-12:30

- Eind oktober 2018 gaan we weer van start (zie agenda)

WIJKWANDELING 'DOOR LANXMEER'

Beleef onze bijzondere, ecologische woonwijk zelf. Download hier de wandelroute ‘Door Lanxmeer’ (kaartje en toelichting).