Han gefeliciteerd!

Zaterdag 2 juni 2012 heeft onze wijkbewoner Han Horstink een groen lintje ontvangen voor zijn enorme inzet voor het milieu. Hij werd door de jury zelfs geroemd om zijn hele oeuvre; werk en privé! In zijn speech gaf Han aan dat hij de toekomst helaas niet zo rooskleurig voor zich zag, maar dat het lintje hem wel nieuwe energie gaf om door te gaan. That’s the spirit Han! Ga door en blijf positief!

Een uitgebreid verslag is te vinden op deze link.

Het groene lintje is een initiatief van Groen Links Culemborg bedoeld voor personen, organisaties en bedrijven die zich inzetten voor groen en/of het milieu. Eerdere winnaars waren o.a. onze stadsboerin Boudien Philips en Thermo Bello. Dit jaar waren ook de wijkbewoners Sandra van Kampen (Urgenda) en Sjoerd Lubbers (u weet wel; de ‘boomgaardkok’) en Terra Bella genomineerd.    

Reactie schrijven

Commentaren: 0

JAARVERSLAGEN EN BEGROTINGEN

klik hier

ACTIVITEITENKALENDER

 

Wijkwerkdagen 2024

- 20 januari: Winterwerkdag

- 6 april: Voorjaarsfris

- 29 juni: Zomers hooien

- 14/15 september: Appelpluk en appelfeest

- 28 september: Nazomers hooien

 

Snoeien in de boomgaard

zaterdagochtenden 10:00-12:30

in het najaar gaan we weer beginnen

- vanaf 28 oktober 2023 om de week

(zie ook agenda)

WIJKWANDELING 'DOOR LANXMEER'

Beleef onze bijzondere, ecologische woonwijk zelf. Download hier de wandelroute ‘Door Lanxmeer’ (kaartje en toelichting).